ORIGAMI STÍNIDLA SADAKO Handmade Origami Lampshades


home sadako portfolio shop kontakt

PRODUKTY

Pod značkou Sadako vznikají papírová origami stínidla, která jsou ručně skládaná z tvrdého papíru jako designový doplněk interiéru.

Sklad
logo

Model Castaneon je vytvořen jako závěsná lampa z jednoho kusu grafického papíru, bez použití lepidla či pásky. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované usazení na elektrický závěs. Castaneon je nabízen v několika barevných variantách nebo potištěn autorskou grafikou technikou sítotisku. Vnější hranatý tvar překvapuje při pohledu na stočený vnitřek. Z bezpezpečnostních důvodů je nutné používat studené zdroje světla. Zboží neobsahuje elektrický závěs.

Model Castaneon XL se liší od základního modelu velikostí. Na výšku měří 26 cm a v průměru 40 cm. Je složen ze dvou kusů papíru, které jsou slepeny dekorační nebo bezbarvou páskou.

logo

Model Papilio je vytvořen jako závěsná lampa z jednoho kusu grafického papíru s jedním spojem lepeným dekorační páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Papilio je nabízen v několika barevných variantách. Z bezpezpečnostních důvodů je nutné používat studené zdroje světla. Ve složeném stavu k odeslání měří 25 cm na výšku a v průměru 12,5 cm. Zboží neobsahuje elektrický závěs.

Model Papilio XL se liší od základního modelu velikostí. Na výšku měří 46 cm a v průměru 42 cm. Je složen ze dvou kusů papíru, které jsou slepeny dekorační nebo bezbarvou páskou. Ve složeném stavu k odeslání měří 44 cm na výšku a obvod je 71 cm.

logo

Copyright©Lenka Kudělová kudelen@email.cz